UAB TERMA įkurta 1991 metais. Daugelis darbuotojų, tarp kurių nemažai technikos mokslų daktarų, yra eilę metų dirbę Lietuvos Energetikos Institute. Čia įgytos žinios ir praktika nemaža dalimi padėjo vystyti verslą ir augti.

Pagrindinė įmonės veiklos sritis susijusi su šilumos gamybos, tiekimo ir naudojimo efektyvumu tiek atskiruose miestuose ar gyvenvietėse, tiek pramonėje ar gyvenamuose pastatuose. Viena iš svarbiausių UAB TERMA veiklos sričių – alternatyvių energijos šaltinių panaudojimas, daugiausiai dėmesio skiriant saulės energijai.

UAB TERMA turi Aplinkos apsaugos ministerijos kvalifikacini atestatą projektavimo ir montavimo darbų atlikimui ypatingos svarbos objektuose, valstybinės energetikos inspekcijos leidimą vykdyti specialius darbus. Dauguma UAB TERMA darbuotojų turi LR Aplinkos ministerijos kvalifikacijos atestatus.

Daugiau informacijos apie mus ir mūsų teikiamas paslaugas www.terma.lt

 

UAB TERMA dukterinės įmonės:

UAB TERMA CONSULT - konsultacinės paslaugos energetikos srityje: verslo planai, investiciniai projektai, energetiniai auditai, pastatų energinis sertifikavimas, paraiškų ES struktūriniams fondams pildymas ir teikimas.

UAB SIURBLIŲ TECHNIKOS CENTRAS - didmeninė  ir  mažmeninė prekyba  buitiniais ir pramoniniais siurbliais, skirtais transportavimui įvairiausių skysčių: karštam ir šaltam vandeniui, šaldymo technikoje naudojamiems skysčiams, maisto, tekstilės, sunkiosios bei chemijos pramonės technologiniuose procesuose naudojamoms medžiagoms ar tirpalams.